Zavolejte nám:

+420 607 040 767

O nás

Logo-finall_150x50pt_4C_20160320  je česká soukromá společnost. Dodáváme a implementujeme informační technologie. Zaměřujeme se na komplexní dodávky ICT řešení. Jsme DELL EMC PLATINUM PARTNER.

 

Management společnosti

Jiří Matzner

Ředitel společnosti, jednatel

jiri.matzner@empiraone.cz

 

Jaroslav Červený

Solutions Director

Jaroslav má 20 let zkušeností v oblasti informačních technologií, řízení projektů, procesů a práci s lidmi. Jeho silnou stránkou jsou také definice, zavádění a měření procesního a projektového řízení a metodiky s tím spojené. Má za sebou mnoho úspěšně realizovaných projektů a to nejen v oblasti IT/ICT, ale také polygrafie a výstavbě administrativních a technologických objektů. Zkušenosti získával především ve společnosti MAFRA, kde mnoho let působil v pozici ředitele IT/CIO.

jaroslav.cerveny@empiraone.cz

 

Martin Trojan

Technology Director

Martin má 20 let zkušeností v oblasti informačních technologií, řízení projektů a outsourcingu IT služeb. Jeho silnou stránkou je analytické myšlení a komunikace. Zkušenosti získával ve společnosti VÍTKOVICE a.s. a především ve společnosti VÍTKOVICE IT SOLUTIONS a.s., kde zastával pozici Ředitel zákaznických služeb a provozu.

martin.trojan@empiraone.cz

 
Zuzana Petránková

Finanční ředitelka

Zuzana má 15 let zkušeností v oblasti financí, controllingu a vedení back-office. V posledních letech se věnovala účetní metodice a daňové legislativě, úspěšně složila zkoušky v Komoře daňových poradců ČR a stala se daňovým specialistou. Její silnou stránkou je práce s lidmi, analytické myšlení a time-management. Zkušenosti získávala především ve společnostech Lidl a Accenture.

zuzana.petrankova@empiraone.cz

 

Petra Kubíčková

Zákaznický servis a logistika

Petra má dlouholeté zkušenosti v oblasti back-office, logistiky a zákaznického servisu. V posledních letech se věnuje i účetnictví. Její silnou stránkou je individuální a efektivní přístup k zákazníkům. Zkušenosti získávala především ve společnosti Avon Cosmetics.

petra.kubickova@empiraone.cz

+420 607 040 767

 

EMC_16_Partner_Platinum_Metallic

 

 

Certifikát partnerské úrovně naleznete zde